8 Кроків до вибору правильного освітлення парковки

Найважливішим елементом парковок у темну пору доби – є світло. Світло – це безпека, вільне орієнтування у просторі і звичайно ж комфорт. Але окрім цього, світло –  це ще й постійні витрати на електроенергію і технічне обслуговування.

Як перетворити «ненаситний і капризний» вуличний світильник у надійного економного партнера?

Що ж, у цьому невеличкому путівнику ми допоможемо вам вирішити цю, на перший погляд, просту проблему.

1. Чи справді Вам потрібна реконструкція освітлення?

Щоб відповісти на це запитання, насамперед необхідно оцінити свою ситуацію.

  • На вашій парковці застарілі неекономні газорозрядні або ж металогалогенні світильники?
  • Ви змонтували неякісні світлодіодні світильники, довірившись недобросовісним виробникам?
  • Енергоспоживання і витрати на технічне обслуговування заставляють замислитись над ефективністю приладів?
  • На вашій парковці забагато світла/замало?

Якщо хоч один із наведених пунктів описує вашу парковку чи підземний паркінг. Тоді Вам просто необхідно реконструювати свою систему освітлення.

Потрібна допомога? Ми можемо допомогти! Ми допомагаємо клієнтам БЕЗКОШТОВНО розрахувати проект і окупність освітлення.

2. Реконструкція чи повне оновлення?

Якщо на вашій парковці вже є освітлення, модернізувати його буде набагато дешевше і простіше ніж створити освітлення на території де його не було взагалі.

Причини очевидні. Ви можете використовувати існуючі опори, кабельні та електричні мережі, тобто перехід на світлодіодний світильник Philips не принесе вам труднощів, але лише забезпечить постійну економію електроенергії і викресле статтю витрат на технічне обслуговування. 

3.  Особливості кріплення світлодіодного світильника

Якщо ж Ви прийняли рішення про модернізацію освітлення, важливим і далеко неостаннім пунктом у виборі освітлювального приладу є його кріплення.

Світильник має бути максимально простим, що по перше:

  • суттєво зменшить Ваші витрати на монтажні роботи;
  • не доведеться замінювати чи переобладнувати існуючі опори чи стінові конструкції;
  • зекономить час на сам процес переобладнання.

Але водночас комплектуючі потрібні якісні, щоб вітер або механічні подразники не вплинули на розміщення і роботу світильників.

Всі лінійки вуличних світильників Philips легко монтуються на опори та фасади, їм не потрібні додаткові кріплення чи комплектуючі. Конструкція приладу містить у собі всі необхідні елементи для швидкого беззатратного монтажу. Це можуть бути: скоби, троси, кронштейни.

Запам’ятайте: «Якщо ви впевнені у вибраному світлодіодному світильнику ви економите час, гроші і нервові клітини».

4. Нові світлодіодні світильники чи модернізовані старі?

Для того, щоб зекономити і не переплачувати двічі, модернізація Вам просто необхідна. У еру світлодіодного освітлення цілком не виправдано вкладати гроші у газорозрядні і металогалогенові лампи. Але будьте обережні, ще більшою помилкою буде інвестувати у світлодіодні світильники сумнівної якості, лише через те що це світлодіод.

Якщо Вам необхідна повна модернізація, але коштів для її здійснення недостатньо, розділіть витрати на частини і поступово заповніть свої паркомісця якісними енергоефективними ЛЕД світильниками, які не турбуватимуть Вас роками.

І, до речі, побутує хибна думка, що Philips – це дорого. Зовсім ні! У нас є різноманітні лінійки з різними цінами для можливостей кожного об*єкта. Ми несемо повну відповідальність за якість свого продукту.

5. Скільки світла потрібно для парковки?

Ваша парковка величезна чи невеликого розміру? Вона розміщена під вікнами житлових будинків чи на території промислового комплексу? Ви вмикаєте світло на цілу ніч чи лише на певні години?

Як бачите виникає безліч питань відповідь на які потрібно дати перед тим як обирати світлодіодний світильник для парковки. 

6. Базові Характеристики вуличного світильника.

Надзвичайно важливою характеристикою вуличного Лед світильника є стійкість до зовнішніх подразників – це ступінь захисту IP і ударостійкості IK. Світильник має бути пило і вологозахищений, оскільки весь час знаходитиметься у відкритому просторі. Ці характеристики вказують у своїх вуличних світильниках усі виробники, але задайтесь запитанням хто перевіряв ці прилади?  Світлодіодні світильники PHILIPS які ви можете купити в Україні мають європейські сертифікати якості.

Якщо світильник не має належного захисту світловий потік буде швидко падати і більша ймовірність передчасного виходу з ладу, а це тягне за собою додаткові клопоти і матеріальні витрати.

Вибір оптики також дуже важливий, тому що багато світильників неефективно розсіюють світло вгору, або надто вузькі пучки створюють яскраві смуги біля основи світильника.

7. Колірна температура і CRI.

Ще одна річ, яку ви маєте розглянути  – це колірна температура. Більш детально про неї можете дізнатись у статті: “Що таке колірна температура світлодіодних ламп?”.

Що ж стосовно CRI (індекс кольоропередачі) – це показник якості світла. Люмени – це кількість, а CRI – це якість. Більше інформації ви можете почерпнути у нашому блозі: «Що таке CRI?».

Тож який CRI вам потрібно обрати? Ми рекомендуємо >=70. Вам не потрібний показник 90+. Пам’ятайте – це автостоянка, а не телестудія, де кольоропередача надзвичайно важлива.

8. Гарантія – як довго? І хто Вам допоможе, якщо виникнуть проблеми?

Якщо ви хочете убезпечити свою купівлю, з особливою прискіпливістю перевірте гарантійний термін. Деякі виробники обіцяють вражаюче довгу гарантію і корисний термін служби, але водночас прописують хитрі і непомітні дрібнички, що унеможливлюють задовільнення гарантійних вимог.

 Абож так звані сезонні компанії, які дуже швидко з’являються і зникають з ринку і як результат вимагати гарантійні зобов’язання просто не буде у кого. Переконайтесь, що ви працюєте з визнаним і перевіреним роками брендом.

Ми, «Лайт Груп» представляємо якісний і всім знаний продукт лідера на ринку світлотехніки, Philips. Наша репутація – є надзвичайно важливою. Ми відповідаємо за якість своєї продукції і вчасно виконуємо усі гарантійні зобов’язання.