Трековий світильник. Трекова система

1- фазні трекові системи PHILIPS

Трекові світильники на шинопроводі – сфери застосування

Трекові світильники на шинопроводі (прожектори) з’явилися відносно давно, але в наше повсякденне життя увійшли зовсім недавно. Чому так склалося, спробуємо це з’ясувати.
Насамперед, тому що з самого початку світильник трековий мав конкретне призначення – підсвічувати окремі елементи, на які потрібно звернути особливу увагу. Тому, перш за все, світильники на рейці користувалися шаленою популярністю у картинних і художніх галереях, виставкових залах і центрах і т.п.

Також трекові системи активно використовували для підсвічування сцен, модних подіумів і дорогих брендових магазинів. Частково, така тенденція склалася через велику вартість світильників на шинопроводі і невеликий вибір на ринку.

Але останнім часом все змінилося, трекові світильники на шинопроводі стали доступними кожному. З’явилось безліч моделей на будь-який смак і гаманець. Світлодіодні трекові світильники почали активно використовувати не тільки в інтер’єрі магазинів, ресторанів і громадських закладів – вони стали родзинкою і для домашнього дизайну.

У чому ж перевага світильників на рейці (шинопроводі) і чи варто відмовлятися від звичної нам системи освітлення, вибираючи світлодіодні трекові прожектори?

Трекові світильники. Основні переваги

Мобільність трекових світильників

Напевне, це чи не найголовніша перевага шинних трекових систем. Адже політ фантазії обмежує тільки довжина шинопровода. Ви можете вільно переміщати прожектори з місця на місце, не змінюючи при цьому, положення інших світильників.

Будь-які завдання з цими прожекторами стають набагато простішими. Необхідно змінити кут світла? Легко! Адже ніжка прожектора повертається в будь-яку, потрібну вам, сторону.

Така перевага трекових світильників дозволяє змінювати акценти в інтер’єрі хоч кожного дня, на відміну від звичайних світильників і систем освітлення.

Створюють особливий дизайн

На перший погляд світлодіодний трековий світильник на шинопровід абсолютно непомітний. Геометрична форма в однотонному корпусі, що ж тут особливого? Справа в тому, що своїм лаконічним і дещо навіть скромним виглядом, вони не відволікають увагу від самого світло.

Різні оптики з широким або вузьким пучком створюють світлові «сцени» там – де ви їх направите (картина, фотографія, манекен, крісло з подушками і т.п.), а рівні лінії прожектора не будуть “відтягувати” на себе зайву увагу.

Якісне світло

Мало того, щоб світло було спрямованим і на шині. Воно повинне бути ще і якісним. Адже, неправильно підібрана колірна температура і низький рівень CRI – зіпсують всю початкову ідею.

Тому, щоб вибрати правильну систему освітлення насамперед потрібно врахувати призначення приміщення і особливості тих акцентів, які вам потрібно розставити, а про решту наші менеджери подбають за вас.

Простий монтаж шинних світильників

Ми вже відзначали, що трекові системи досить прості у використанні, необхідно зауважити, що і первинний монтаж також зовсім легкий. Прожектори кріпляться на шину, яка монтується в стелю. За допомогою спеціальних з’єднань з шин можна створювати різноманітні фігури.

Термін служби світильників на шинопроводі

Крім того, що трекові системи PHILIPS прості в монтажі і використанні, вони ще й працюють близько 10 – ти років, без додаткового обслуговування.

Тільки уявіть, що змонтувавши наше обладнання 1-н раз, ви на декілька років забудете про його існування, а лише насолоджуватиметесь якісним світлом і тими можливостями, які воно пропонує.

Світильник на шинопроводі від виробника Philips

Ми представляємо світлодіодні світильники для трекових системи PHILIPS SMARTBRIGHT PROJECTOR ST031T – у чому ж їх перевага?

  • Два розміри світильників на шині;
  • Дві потужності 21 і 33 Вт;
  • Базовий білий і чорний кольори;
  • Оригінальний шинопровід;
  • Корисний термін служби трекових світильників Philips 30 000 годин;
  • Передача кольору ≥ 80, висока ефективність – 95 лм / Вт;
  • Доступна ціна, приємно вас здивує;

Якщо ви ще не знаєте якої потужності, скільки штук світильників трекових вам потрібно купити, як їх розмістити і на які шини звернути свою увагу – не потрібно засмучуватися!

Менеджери «Лайт Груп» – абсолютно безкоштовно зроблять світлотехнічний розрахунок, щоб створити ваш ідеальний рецепт освітлення.
Все що вам потрібно – це подзвонити нам або залишити запит зворотнього дзвінка на сайті. І ми в найкоротший час надамо всю необхідну інформацію.

This site is registered on wpml.org as a development site.